O firmie

BIURO NIERUCHOMOŚCI „WŁASNY DOM W NIEMCZECH”  jest Niemieckim Biurem Nieruchomości , ale dla Polaków z obsługą polską, co jest bardzo ważne dla klientów, którzy nie mówią biegle po niemiecku, a chcą nabyć nieruchomość w pasie przygranicznym. BN "WŁASNY DOM W NIEMCZECH" działa według prawa obowiązującego dla biur nieruchomości na terenie Niemiec. Pobierana przez biuro prowizja jest zgodna ze stawką odgórnie regulowaną przez Państwo Niemieckie. Posiadamy długoletnie doświadczenie i pełny zasób wiedzy we wszystkich tematach związanych z nabyciem nieruchomości, oraz w sprawach urzędowych.  Nasze doświadczenie pozwala na zapewnienie naszym klientom pełnej i rzetelnej informacji na temat osiedlenia się przez Polaków na terenie Niemiec. Powiązanie polskiej pracowitości i niemieckiej uczciwości, daje nam możliwość niesienia klientom usług na wysokim poziomie, a jednocześnie spokój i  wspaniałą atmosferę. Zapewnimy też wszystkim indywidualne podejście wedlug określonych potrzeb, co daje bardzo dobre rezultaty i zadowolenie naszych klientów.

cci06022010_00000_600

Współpracujemy bezpośrednio z Gminami przygranicznymi, którym bardzo zależy na ożywieniu tego rejonu Niemiec przez Polaków. Są bardzo otwarci i chętnie pomagają w realizowaniu pomysłów, zamieszkaniu i tworzeniu nowych firm po stronie niemieckiej. Nasze Biuro posiada w swoich planach, jeszcze wiele nowych projektów dla Polaków, na stworzenie  potrzebnych dla obu stron inwestycji, ktore maja już poparcie ze strony Gmin niemieckich. Przetarliśmy już wszystkie szlaki, żeby wreszcie Polacy mogli ze spokojem i pewnością jutra zamieszkać w prawdziwej Europie, a możliwości jest bardzo wiele (Zapraszamy do zakładki Zakres Usług)

Warto również pomyśleć o dzieciach i ich przyszłości, bowiem opieka nad dziećmi i ich prawa są w Niemczech godne naśladowania. Dotyczy to również osób starszych. Dlatego też najlepszą inwestycją będą nasze dzieci, które mogą tutaj otrzymać bardzo wysoki poziom życia, opieki zdrowotnej oraz wykształcenia.